Front Office Manager (k/m)

SwinemündeVollzeit26.01.2021

Dołącz do zespołu Hilton Resort w Świnoujściu!

Jeżeli Twoim celem jest praca w prestiżowym hotelu zapraszamy do aplikowania.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Świnoujście

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za koordynowanie i nadzorowanie poprawnego funkcjonowania działu recepcji
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników
  • Maksymalizowanie przychodów poprzez sprzedaż usług dodatkowych
  • Zapewnienie profesjonalnych, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję
  • Identyfikacja potrzeb gości i monitorowanie poziomu zadowolenia
  • Kontrolowanie pracy podległego personelu
  • Dbałość o zachowanie najwyższych standardów sieci oraz zastosowanie procedur
  • Organizowanie szkoleń dla pracowników działu oraz motywowanie podległego zespołu
  • Nadzór nad obsługą gości i prawidłowością rozliczeń

Wymagania:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego
  •  Wysokiej kultury osobistej
  • Doświadczenia na w/w stanowisku
  • Doskonałych zdolności organizacyjnych, komunikacyjnych i profesjonalizmu w obsłudze Gościa
  • Samodzielności w rozwiązywaniu bieżących problemów i podejmowania decyzji wykazywania łatwości analitycznego myślenia
  • Odznaczaniem się nienaganną prezencją i wysoką kulturą osobistą
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Pozytywnego nastawienia, zaangażowania
  • Samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność budowania trwałych relacji, empatii oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w mieszkaniu pracowniczym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych;
  • Interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań;
  • Możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
  • Pakiet zniżek na pobyty w hotelach sieci Zdrojowa, Radisson i Hilton na całym świecie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@zdrojowahotels.pl

W aplikacji proszę zamieścić następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych."

Hilton Świnoujście Resort & Spa
Al. Baltic Park Molo 1-4
72-600   Świnoujście

Zdrojowa Invest & Hotels to holding dewelopersko-hotelarski prowadzący swoją działalność w najpiękniejszych kurortach. Pionier i lider condo hoteli w Polsce.

Posiada marki takie jak: Radisson Blu Resort Świnoujście, Hilton Świnoujście Resort & Spa,  Marine Hotel*****, Diune Hotel****, Sand Hotel****, Jantar Hotel*** & Spa, Baltic Park Molo Apartaments, Baltic Park Fort, Boulevard Ustronie Morskie & Residence, Cristal Resort Szklarska Poręba, startup VacationClub.

Grupa zatrudnia ponad 1200 pracowników.