Cukiernik (k/m)

GrójecFreiberuflich / Selbständig, Vollzeit04.02.2021

Szukasz niezwykłego miejsca pracy? Jest to oferta w sam raz dla Ciebie!

Zapraszamy Cię do dołączenia do zespołu pracowników Pałacu Mała Wieś – nowego luksusowego i prestiżowego obiektu w okolicach Warszawy.

Pałac Mała Wieś poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Cukiernika będzie odpowiedzialna za przygotowywanie potraw, zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji. Dodatkową odpowiedzialnością Cukiernika będzie estetyczne prezentowanie potraw i dań, dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe,
  • doświadczenia w zawodzie kucharza (mile widziane),
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • orientacja na klienta i determinacja w dążeniu do celu,
  • innowacyjność i kreatywność,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • zdolność do harmonijnej pracy w warunkach stresu.

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji.

Kontakt

Prosimy przesyłać cv oraz list motywacyjny na nasz adres kariera@palacmalawies.pl

Kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Pałac Mała Wieś, Goliany 43 05-620 Błędów, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności swojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikujesz. Jednocześnie przyjmujesz do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobam

Pałac Mała Wieś
Mała Wieś 40
05-622  Belsk Duży

Otoczony malowniczym ogrodem Pałac w Małej Wsi to jeden z najpiękniejszych zakątków okolic Warszawy, a odkąd w 2013 roku zyskał nowych właścicieli i przeszedł gruntowną renowację, cieszy nie tylko jako godny zwiedzenia zabytek, ale i funkcjonalne centrum konferencyjno-bankietowe.