Dyrektor Operacyjny Hotelu (k/m)

SwinemündeVollzeit06.12.2018
Unternehmensprofil  Merken

Opis stanowiska:

Dyrektor Operacyjny odpowiedzialny jest za efektywne zarządzanie operacyjne hotelem, aby kierownicy działów osiągali i przekraczali swoje cele w zakresie dochodów i satysfakcji gości. W szczególności jest odpowiedzialny za wykonanie następujących zadań zgodnie z najwyższymi standardami:

  • Opracowanie strategii zapewniającej rozwój hotelu,
  • Wdrożenie standardów pracy oraz zarządzanie operacyjne,
  • Zapewnienie wzrostu rentowności i wolumenu sprzedaży przez najwyższą jakość świadczonych usług,
  • Zapewnienie skutecznego przywództwa zespołowi zarządzającemu hotelem i członkom zespołu, aby zapewnić osiągnięcie celów i ich przekroczenie,
  • Planowanie, kierowanie i koordynowanie świadczenia usług wszystkich działów operacyjnych w celu spełnienia i przewyższenia oczekiwań gości,
  • Realizację strategii marketingowej (z należytym naciskiem na kreację marki i sferę PR),
  • Ciągłą optymalizację procesów operacyjnych i zarządzanie kosztami,
  • Monitorowanie pozycji hotelu na rynku,
  • Regularne raportowanie planów, budżetów oraz wynikowych danych finansowych i marketingowych organom nadzorczym.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołu,
  • Doświadczenia w zarządzaniu ludźmi,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Znajomość innych języków obcych mile widziana,
  • Doświadczenia w zarządzaniu budżetami,
  • Dogłębnej znajomości branży hotelowej / wypoczynkowej / usługowej,
  • Silnych zdolności przywódczych do skutecznego zarządzania zespołem i motywowania go do osiągania wysokiego poziomu wydajności i przekraczania celów,
  • Orientacji na klienta i determinacji w dążeniu do celu,
  • Operatywności, samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • Kreatywności i innowacyjności,
  • Zdolności negocjacyjnych,
  • Zdolności do pracy w warunkach stresu,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Możliwość tworzenia wyjątkowego obiektu,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Zniżki w hotelach sieci Zdrojowa.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@zdrojowahotels.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zdrojowa Hotels Central Pomerania  Sp. z o.o., zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

W przypadku gdy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zdrojowa Hotels Central Pomerania  Sp. z o.o., zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest Zdrojowa Hotels Central Pomerania  Sp. z o.o., przy ul. Marszałkowskiej 72/1, 00-545  Warszawa, (zwana dalej Spółką). W spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych Pan Michał Sztąberek (adres korespondencyjny: Narbutta 22/23. 02-541 Warszawa, e-mail: iod@zdrojowainvest.pl). Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych/CV przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w celach związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane w tych celach na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO. Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko;
- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach.

Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.  Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych/CV jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych jest dobrowolne.

Radisson Blu Resort Świnoujście
Al. Baltic Park Molo 1-4
72-600   Świnoujście

Pracuj z nami w pierwszym w Świnoujściu 5* hotel Radisson Blu Resort, Świnoujście !
Doskonałe położenie tuż przy piaszczystej plaży i szeroka gama usług rekreacyjnych, a przede wszystkim profesjonalne i indywidualne podejście do Gości, zagwarantują Radisson Blu Resort, Świnoujście miejsce w czołówce najlepszych hoteli w Polsce. Hotel będzie oferował 340 pokojów i apartamentów z niezapomnianym widokiem na morze. Goście będą mieli do dyspozycji dwie restauracje – à la carte i bufetową, kawiarnię panoramiczną, bary, klub muzyczny. Radisson Blu Resort, Świnoujście to również centrum konferencyjno-bankietowe, 12 sal konferencyjnych na łączną liczbę 1 200 Gości.
Pracodawca i niezależny Operator: Zdrojowa Hotels Central Pomerania.